Ledelse

Poul Søndberg, formand
Tidligere centerchef - 68 år
Indvalgt i bestyrelsen 2014
poul@sparekassenhobrofonden.dk
40411355
Poul-Sondberg
Per Norup Olesen, næstformand
Afdelingsdirektør - 54 år
Indvalgt i bestyrelsen 2014
per@sparekassenhobrofonden.dk
22525156
Per Olesen
Anna-Lise Lassen bestyrelsesmedlem
Kontorassistent - 54 år
Indvalgt i bestyrelsen 2020
lise@sparekassenhobrofonden.dk
40370727
Vibeke Libach Justesen, bestyrelsesmedlem
Bogholder - 62 år
Indvalgt i bestyrelsen 2014
vibeke@sparekassenhobrofonden.dk
22611213
Ole Grønlund, bestyrelsesmedlem
Direktør - 66 år
Indvalgt i bestyrelsen 2014
ole@sparekassenhobrofonden.dk
40510522
Ole-Gronlund
Poul Erik Larsen, bestyrelsesmedlem
Tidligere revisor, souschef Jutlander Bank - 64 år
Indvalgt i bestyrelsen 2018.
poulerik@sparekassenhobrofonden.dk
40557751
Lars Tolborg, bestyrelsesmedlem
Gårdejer - 55 år
Indvalgt i bestyrelsen 2019.
lars@sparekassenhobrofonden.dk
40445658